Autopoprawka nr5 do Odkurzacz 13.5 - Odkurzacz - odzyskaj przestrzeń. Oficjalna strona programu.

Autopoprawka nr5 do Odkurzacz 13.5

Wydana została autopoprawka nr5, aktualizująca Odkurzacza do wersji 13.5.5.1995. Poprawka zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana przez Odkurzacz w wersji instalacyjnej 13.5.
W przypadku problemów z aktualizacją przez Odkurzacz, można pobrać ten plik aktualizacji i umieścić go w katalogu z zainstalowanym Odkurzaczem.

Naprawiono problem z detekcją zainstalowanych aplikacji spowodowany przekroczeniem granicy zawartości bazy sygnatur. Ze względu na nieprzewidziane przekroczenie granicy ilości obiektów w bazie, "Detekcja aplikacji" była przerywana na samym początku sprawdzania lokalizacji.

Autopoprawka wprowadza także sprawdzanie przed rozpoczęciem "Czyszczenia aplikacji", czy uruchomione są przeglądarki: "Netscape Navigator", "Netgate BlackHawk", "FlashPeak Slimjet" oraz "Vivaldi". Jest to wymagane, aby użytkownik otrzymał stosowny komunikat o potrzebie zamknięcia w/w przeglądarek. W przeciwnym razie czyszczenie przy uruchomionych przeglądarkach nie będzie pełne i mogło by doprowadzić do tymczasowych problemów z poprawnym wyświetlaniem zawartości stron internetowych. W takich przypadkach wystarczy ponowić próbę czyszczenia przy wyłączonej przeglądarce. Powyższa autopoprawka naprawia tę niedogodność.