Problemy z zapytaniami przez formularze i nieistniejąca strona www - Odkurzacz - odzyskaj przestrzeń. Oficjalna strona programu.

Problemy z zapytaniami przez formularze i nieistniejąca strona www

W dniach 25 października - 6 listopada 2013 występowały problemy z przekazywaniem zgłoszeń przez tzw. formularze na stronie programu. Dotyczyło to głównie pomocy technicznej, pytań do autora, wsparcia oraz potwierdzeń wysyłanych na adres osoby zgłaszającej. Wszystkie zgłoszenia wysłane w tych dniach nie zostały odebrane. Problem nie dotyczył zapytań kierowanych przez komunikator Gadu-Gadu.

Komunikat jaki się pojawiał, miał następującą treść:

Błąd serwera SMTP: 5.7.1 Sender address rejected: SERWER poczta.o2.pl WYMAGA UWIERZYTELNIENIA. Zobacz http://pomoc.o2.pl/poczta/autoryzacja/ i skonfiguruj poprawnie program pocztowy.
Wiadomość została przesłana. Dziękuję za poświęcenie czasu.

Jednocześnie udoskonalono graficzną prezentację komunikatów na stronie głównej programu Odkurzacz (www.franmo.pl) podczas wypełniania formularzy. Udoskonalono także przekierowanie użytkownika na właściwą stronę (www.franmo.pl), gdy trafi on na nieistniejącą stronę - takie odnośniki trafiają się w wynikach wyszukiwania Google i dotyczą usuniętych starych artykułów o Odkurzaczu sprzed 2011 roku.